Tři holky
Tohle jsem my, tři holky z Vysočiny. Jedna nezávislá svobodomyslná holka se smyslem pro detail, druhá pečující máma s neupadající láskou k designu a třetí nápaditá studentka tvořící s vášní. Před pár lety jsme si založily designové studio s návrhy a realizací interiérů. Tahle naše práce a zkušenosti nás dovedly k tvorbě vlastní značky produktového designu. Vytvořením vlastní značky můžeme nabídnout i Vám všem vysoce kvalitní materiály, řemeslné a precizní zpracování nábytku i doplňků. Všechny kousky, které u nás nalezte si navrhujeme samy a o výrobu se starají naši nejšikovnější řemeslníci. Při návrhu klademe důraz nejen na osobitý design, ale i na praktičnost. Rády bychom vám nabídly naše ručně vyráběné výrobky od nás z Vysočiny, která vás okouzlí svým nedotčeným přírodním bohatstvím a čistým životním prostředím, stejně tak jako naše produkty.
U nás na dílně si samy vyrábíme všechny spárovky, třívrstvé masivní desky a desky ze starého dřeva. Výroba spočívá již ve výběru zelené kulatiny těžené v době vegetačního klidu, pořezu a následném sušení v kondenzační sušárně. Dále probíhá celý technologický postup až po výrobu finálního produktu. Jedna z našich předností je zpracování starého dřeva, které je jinak považováno za odpad – přírodní materiál, který člověk využíval, ale už mu dosloužil. Je to materiál, který lze za určitých technologických podmínek zpracovávat k dalšímu využití. Naše výroba je organizována způsobem zpracování kompletního materiálu. Což znamená, že zbylý materiál je později zpracován do jiných polotovarů a nevytváříme tak žádný odpad. Pro nás je to výzva a také skvělá otázka ekologie. Co se týká výběru, chceme, aby byly naše produkty dostupné všem a do všech prostorů, proto si můžete vybrat typ podnože, nakonfigurovat si desku, povrchovou úpravu i barevnosti. Můžete si tak sladit interiér přesně podle Vašich představ.
o firmě
ekologie
Snažíme se naše zásilky balit s láskou k přírodě. I když k vám balíček nedorazí zabalen podle nejhezčích trendů, je to v rámci recyklace a druhého použití materiálu. Od počátku našeho e-shopu jsme se rozhodli poslat znovu do oběhu obalový materiál, který nám napomohl k výrobě i vašeho produktu. Pokud tedy naleznete ve svém balíčku něco plastového nebo opotřebovaného, je to proto, že jsme tento obal znovupoužili a rozhodli se tak šetřit naše lesy a planetu. Protože každá krabice nemusí být použita pouze jednou.

Vše pro Vás tvoříme s láskou.

RD dřevo s. r. o.
Zámecká 2097
594 01, Velké Meziříčí

IČO: 29216877
DIČ: CZ29216877