Dřevěný stůl s kovovou podnoží STELLA

Koupit elegantní dřevěný jídelní stůl Stella je správným krokem, pokud hledáte do své jídelny kombinaci elegantního, přitom odolného a bytelného.

Masivní dřevěný materiál v kombinaci s industriálními podnožemi v netradičním tvaru navíc Stelle dodávají dostatečné sebevědomí a požadovanou eleganci.

Šikmo umístěné trojúhelníkové podnože jsou odlehčenou možností běžných obdélníkových podnoží a nabízí sezení i z čelní strany stolu bez omezení.

více informací

17 359 Kč
14 346 Kč  bez DPH

Jídelní stůl Stella je přesně pro vás, pokud do své jídelny sháníte něco elegantního, přitom odolného a bytelného. Pro výrobu nabízíme masivní dubovou spárovku v kartáčované i broušené úpravě nebo v třívrstvé desce ze starého smrku. Masivní dřevěný materiál v kombinaci s industriálními podnožemi v netradičním tvaru navíc Stelle dodávají dostatečné sebevědomí a požadovanou eleganci. Šikmo umístěné trojúhelníkové podnože jsou odlehčenou možností běžných obdélníkových podnoží a nabízí sezení i z čelní strany stolu bez omezení. Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek z masivního dřeva, který jistě upoutá pozornost každého, kdo s vámi zasedne k obědu či večeři. Jídelní stůl dřevo a kov.

Nemáš doma aku šroubovák? Přikup si záchranu: Speciální imbus klíč

Velikost produktu: výška 746 / 765 x šířka 1400 až 2100 x hloubka 900 / 1000 mm

RD dřevo s. r. o.
Zámecká 2097
594 01, Velké Meziříčí

IČO: 29216877
DIČ: CZ29216877

Vše pro Vás tvoříme s láskou.