Dřevěné prkénko na krájení POLYGON, set 2ks

Kupte sadu dřevěné prkénka. Fantaziím se meze nekladou, nejčastěji sada prkének Polygon poslouží jako kuchyňské prkénko, skvěle vám bude dělat i dekoraci v kuchyni či jídelně. Hodí se také jako podnos na servírování kávy, odpoledního čaje nebo domácí limonády. Milovníci odpočinku jej využijí při západu slunce na servírování sýrů k vínu. I jako krájecí prkénko u vás najde využití. Budeme rádi, když nám pošlete fotky s vaším nejoblíbenějším využitím.

více informací

1 399 Kč
1 156 Kč  bez DPH

Fantaziím se meze nekladou, nejčastěji sadu Polygon využíváme jako kuchyňské prkénko, skvěle vám bude dělat i dekoraci v kuchyni či jídelně. Hodí se také jako podnos na servírování kávy, odpoledního čaje nebo domácí limonády. Milovníci odpočinku jej využijí při západu slunce na servírování sýrů k vínu. Budeme rádi, když nám pošlete fotky s vaším nejoblíbenějším využitím.

Kvalitní buková prkénka jsou bez povrchové úpravy, jsou tak vhodné ke styku s potravinami. Nejsou vhodné do myčky, opláchněte jej ručně a osušte, ale nedoporučujeme je namáčet ve vodě.

Bukové dřevo je jedním z nejrozšířenějších v Evropě, je tvrdé, pevné, těžké a odvděčí se dlouhou životností. Lze používat z obou stran, drážka je vhodná například při krájení pečiva, kdy se v ní zachytí drobky.

Každý kus je originál, i když se stejným tvarem, ale barevnost je vždy jedinečná. Spojili jsme poctivé řemeslo vznikající u nás na Vysočině s designem.

Velikost produktu: velké prkénko - délka 400 x šířka 285 x tloušťka 19 mm 

                                 malé prkénko - délka 300 x šířka 195 x tloušťka 19 mm

RD dřevo s. r. o.
Zámecká 2097
594 01, Velké Meziříčí

IČO: 29216877
DIČ: CZ29216877

Vše pro Vás tvoříme s láskou.